Ramirent logo
 
RamiOnline
icon
Picture
 
 
 
Picture
 
 
 

operacja w toku...


AvatarPrihlásiť sa
Pravidlá prenájmu RamiSprievodca O Ramirent Informačná klauzula
Ohodnotiť aplikáciu
Catalog

Katalóg techniky

QR code scanner

Naskenujte QR kód

Resource Info

Informácie o technike

Return Request

Objednať vrátenie

Service Request

Objednať servis

Open Rents

Prenajatá technika


hamburger
0
 
 

Technika

Služby


Doprava techniky
Doprava techniky

K technike, ktorú si od nas prenajmete, ponúkame dopravu na akékoľvek vami určené miesto. Malú mechanizáciu a niektoré modely stredne veľkej techniky vám odvezieme vlastnými vozidlami značky VW Amarok a Crafter. Súčasťou tejto služby je aj vykládka strojov. Samozrejme tiež po ukončení nájmu vám na vyžiadanie prenajatú techniku naložíme a odvezieme spať na naše pobočky.

Montáž a demontáž
Montáž a demontáž

V prípade prenájmu buniek, stavebných výťahov, fasádneho a pojazdného lešenia a pod. zabezpečujeme aj montáž a demontáž tejto techniky priamo na vašej stavbe. Zároveň po inštalácii stavebného výťahu alebo bunkoviska vám zabezpečíme revíznu skúšku, podľa platných noriem a predpisov.

Obsluha strojov
Obsluha strojov

Ťažkú techniku si od nás môžete prenajať vrátane obsluhy. Nie je nutné, aby ste mali kavlifikáciu na ovládanie techniky. V prípade záujmu vám zabezpečíme profesionálnych strojníkov s príslušným strojníckym preukazom, ktorí vedia s našimi strojmi spoľahlivo a bezpečne pracovať.

Zaškolenia
Zaškolenia

Pre kvalifikovanú obsluhu prenajatej techniky vám ponúkame odborné zaškolenie vašich pracovníkov prostredníctvom našich externých partnerov.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Prenajímame techniku presne podľa vašich potrieb. Radi Vám poradíme s výberom správnej techniky pre každý typ práce. Na všetkých našich pobočkách sú odborníci, ktorí Vám poradia a doporučia najvhodnejšiu mechanizáciu, s ktorou zvládnete pracovať bezpečne a efektívne.

RamiRisk
RamiRisk

Ponúkame vám doplnkovú službu "RamiRisk", ktorá znižuje vašu finančnú zodpovednosť za prípadné poškodenia prenajatej techniky, za predpokladu splnenia stanovených podmienok. Vďaka tomu môžete prenajatú techniku používať bez zbytočných obáv z prípadného poškodenia.
Rami_Risk_SK.pdf

Doplnenie prevádzkových kvapalín
Doplnenie prevádzkových kvapalín

Ponúkame vám dopĺňanie prevádzkových kvapalín do prenajatých strojov. Do vybranej techniky a za vopred dohodnutých podmienok vám doplnia prevádzkové kvapaliny naši pracovníci. Pre doplnenie kvapalín nás stačí kontaktovať a my všetko vybavíme za vás. Ušetríte tak čas a môžete sa naplno venovať svojim pracovným povinnostiam.
Dopytový formulár:
Meno a priezvisko*:
Názov spoločnosti:
DIČ spoločnosti:
Telefón*:
E-mail*:
Adresa / mesto*:
Druh prípadu*:
Obsah*:
COOKIES - INFORMAČNÁ KLAUZULA

Aby sme mohli poskytovať najlepšie služby v aplikácii RamiOnline používame soubory cookies ,ktoré nám umožňuju prispôsobiť sa vašim individuálnym potrebám za pomoci štatistík.